آموزش افزونه وردپرس Acunetix WP Security

آموزش افزونه وردپرس Acunetix WP Security

سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر
در ادامه آموزش های وردپرس در این قسمت از این آموزش ها کمی در مورد یک افزونه قدرتنمند و حرفه ای صحبت میکنیم و آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار میدهیم.دوستان عزیز در آموزش های قبلی در مورد این افزونه به صورت مختصر توضیح داده شده است و در آموزش محافظت از ناحیه وردپرس آن را ذکر کرده ایم اما در این آموزش آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اسکنر وردپرس لقب این افزونه قدرتمند است.حال چرا این لقب به این افزونه وردپرس اطلاق میشود؟ زیرا این افزونه وردپرس همانند یک اسکنر تمامی وب سایت وردپرس را اسکن کرده و ان را به صورت کامل بررسی میکند و تمامی مشکلات موجود در ان را خارج میکند و نمایش میدهد.دوستان عزیز این افزونه وردپرس پس از اسکن وب سایت شما در مورد مشکلاتی که در وب سایت وجود دارد به شما پیشنهاداتی ارائه میدهد.

این افزونه وردپرس موارد زیر را در وب سایت وردپرسی بررسی میکند:

  • رمز های عبور وب سایت وردپرسی
  • دسترسی به فایل ها و تمامی موارد در وب سایت وردپرسی
  • امنیت پایگاه داده وب سایت وردپرسی
  • حفاظت از مدیریت وب سایت وردپرسی
  • و…

حال برای استفاده از این افزونه وردپرس آن را از لینک زیر دریافت نموده و در وب سایت خود در قسمت افزونه های وردپرس وب سایت خود قرار دهید.
دانلود افزونه وردپرس Acunetix WP Security

حال پس از دریافت آن را نصب کرده و فعال سازی نمائید و پس از فعال سازی این افزونه وردپرس میتوانید وب سایت خود را به طور کامل اسکن نمائید و پس از اسکن کردن توجه کنید که چه پیشنهاداتی برای مشکلات موجود در وب سایت شما داده شده است و با توجه به موارد گفته شده میتوانید مشکلات وب سایت خود را مرتفع سازید.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فرم تماس

لطفا پیغام خود را برای کارشناسان ارسال کنید

Sending

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه ایده نگاران رایکا ایرانیان می باشد.

support

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?