آموزش کار با بخش برون ریزی وردپرس

کار با بخش برون ریزی وردپرس ( ابزارها » برون بری )

نحوه انتقال محتویات و مطالب یک سایت وردپرس به سایت وردپرس دیگر ؟

چگونه سایت را به هاست جدید انتقال دهیم ؟

آموزش برون بری و درون ریزی فایل xml در وردپرس ؟

برون بری وردپرس چیست ؟

نحوه نصب پیشنمایش قالب با درون ریزی وردپرس ؟

آموزش نحوه برون ریزی و ایمپورت ( درون ریزی کردن ) در وردپرس ؟

شاید شما یک طراح قالب وردپرس هستید یا یک فارسی ساز قالب وردپرس که برای قالب های وردپرس خود پیشنمایش آماده می کنید تا بازدید کنندگان و مشتریان شما امکانات و قابلیت های قالب وردپرس شما رو ببینن حال وقتی این قالب ها دارای چیدمان و طرح های پیچیده ای می باشد شاید مشتریان نتوانند مثل پیشنمایش قالب رو تنظیم و راه اندازی کنن در این صورت می توان از قابلیت برون ریزی در وردپرس استفاده کرد . شاید هم یک سایت وردپرس دارید که می خواهید روی سایت دیگه انتقالش بدید در اینجا هم باز برون ریزی وردپرس می تونه بهتون کمک کنه حالا روش های زیادی برای این کار وجود داره.

کار با بخش برون ریزی وردپرس ( ابزارها » برون بری )

برای انجام عملیات برون ریزی در وردپرس در قسمت مدیریت ورپرس گزینه ابزارها » برون بری بعد از کلیک روی این گزینه صفحه ای مثل تصویر بالا براتون ظاهر میشه که متن زیر در این بخش نوشته شده

هنگامی‌که روی دکمه زیر کلیک کنید وردپرس یک پرونده XML برای شما می‌سازد تا روی رایانه خود ذخیره کنید.

این ساختار، که ما آن‌را WordPress eXtended RSS یا WXR می‌خوانیم، نوشته‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دل‌خواه و دسته‌های شما را در خود دارد.

پس از آن‌که پرونده را ذخیره کردید٬ می‌توانید با به‌کارگیر‌ی‌اش، محتویات این سایت را در یک سایت وردپرس دیگر درون‌ریزی کنید.

کلیه بخش های موجود در سایت رو با این قابلیت می تونید در یک فایل xml ذخیره کنید و با استفاده از این فایل محتویات این سایت رو روی سایت دیگه ای  راه اندازی کنید , توجه داشته باشید شما می تونید هم کل موارد را انتخاب کنید هم برخی موارد و حتی یک مورد برای برون ریزی تا فقط محتویات مربوط به اون بخش برای شما ساخته بشه. بعد از مشخص کردن روی دکمه دریافت پرونده برون شده کلیک کنید و فایل را روی سیتم خودتون ذخیره کنید.

درون ریزی در وردپرس

بعد از ذخیره کردن برای انتقال محتوای سایت به سایت دیگه در سایت مقصد به بخش ابزارها » درون ریزی مراجعه کنید اینبار با درون ریزی کار دارید قالب آموزش کار با درون ریزی رو در سایت قرار دادیم برای مشاهده کامل آموزش به لینک آموزش درون ریزی فایل xml در وردپرس مراجعه کنید.

به همین راحتی می تونید محتویات یک سایت وردپرس را به یک سایت دیگر وردپرسی انتقال بدید.

اصطلاحاتی که در این آموزش وجود داره :

برون ریزی ( صادر کردن ) » export

درون ریزی ( وارد کردن ) » import

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فرم تماس

لطفا پیغام خود را برای کارشناسان ارسال کنید

Sending

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه ایده نگاران رایکا ایرانیان می باشد.

support

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?